Aliuminio apdirbimas CNC frezavimas

Aliuminio apdirbimas CNC frezavimas

CNC frezavimas – tai mechaninis įvairių medžiagų (metalo, plastiko, medienos ir kt.) apdirbimas – pjovimo būdu. Pjovimo įrankis freza, peilių galvutė, sukasi vietoje arba slenka paviršiumi sukdamasis, nuimdamas drožlę, o apdirbama detalė slenka arba stovi vietoje. Tokiu būdu nupjaunama nuo detalės apdirbamojo paviršiaus nustatyto storio drožlė. Be to, frezos dantys ne visą laiką pjauna ruošinį, todėl spėja nežymiai ataušti, ir būtent dėl to frezuoti galima dideliu greičiu. Tikslumas ir greitis – esminiai CNC frezavimo privalumai.

Populiariausias pasirinkimas CNC frezavimui – aliuminis, plienas, plastikas. Tačiau šių medžiagų savybės yra skirtingos, todėl ir darbas su jomis yra skirtingas, norint kokybiškai apdirbti pasirinktą medžiagą būtina išmanyti jų specifiką ir savitumus, kad būtų pasiektas pageidaujamas rezultatas.

CNC metalo frezavimas – nauda ir privalumai

  • Tikslumas Atliekant bet kokius darbus: pjovimo ar gręžimo, rezultatas bus lygiai toks, koks buvo nurodytas brėžiniuose.
  • Našumas Visos medžiagos yra frezuojamos pagal medžiagą parinktais įrankiais, garantuojančiais tikslumą ir darbo našumą.
  • Kokybė CNC staklėmis yra žymiai lengiau išgauti aukštesnę gaminių kokybę.
  • Patikimumas Galutinis rezultatas gaminio, detalės matmenys atitiktų pirminius brėžinius.
  • Funkcionalumas CNC Frezavimas suteikia galimybę įgyvendinti bet kokius nestandartinius sprendimus.

UAB STYLAS – CNC frezavimas viena iš pagrindinių specializacijos krypčių.

Parašykite komentarą

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.