APIE MUS

MŪSŲ TIKSLAS – SĖKMINGAI DIRBANTI ĮMONĖ, TENKINANTI IR VIRŠIJANTI KLIENTO POREIKIUS IR LŪKESČIUS.

#STYLAS.EU

UAB Stylas, metalo apdirbimo įmonė įkurta 2019 metais Panevėžyje. Įmonės savininkai – du fiziniai asmenys turintys daugiau nei 10 metų patirtį metalo apdirbime, projektų vystyme ir išpildyme. Mūsų tikslas – sėkmingai dirbanti įmonė, tenkinanti ir viršijanti kliento poreikius ir lūkesčius. Dirbdami naujos kartos CNC įrengimais galime užtikrinti gaminamų detalių kokybę iki +-0,01 mm.
Taip pat turime patirties sudėtingų gaminių projektavime, gamyboje ir surinkime. Šie gaminiai gali būti naudojami pramonės automatizavimo, gamybinių linijų ir kitose srityse. Kiek vienas klientas mums yra svarbus, todėl pradėję bendradarbiavimą, skirsime maksimalų dėmesį Jums. Mums svarbi ne tik kokybiškai atlikta produkcija, bet ir kliento augimas, todėl kiek galėdami pagelbėsime Jums savo patarimu ir įžvalgomis.
Šiai dienai atliekame CNC frezavimo darbus (gabaritai 510x510x1015 mm). Gaminame tiek vienetinę tiek serijinę produkciją. Taip pat turime suvirinimo galimybę LST EN ISO 15614-1:2017. Kombinuotiems projektams (tekinimas ir frezavimas) turime patikimų partnerių, kurie atlieka darbus pagal mūsų pateiktus reikalavimus. Mūsų noras – perimti Jūsų gamybos rūpesčius ant savo pečių, o grąžinti Jūsų lūkesčius viršijantį produktą.

Pradėkite rašyti ir paspauskite Enter, kad ieškotumėte

Prekių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.